چرا بیمه عمر خریداری کنیم

بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان
آذر ۲۱, ۱۳۹۸
قوانین کلی بیمه
قوانین کلی بیمه
آذر ۲۱, ۱۳۹۸

چرا بیمه عمر خریداری کنیم

بیمه عمر

چرا بیمه عمر خریداری کنیم

در مورد مزایای بیمه های زندگی اولین چیزی که به ذهن می رسد، حمایت و امنیتی است که این بیمه نامه ها برای خانواده و عزیزان شما ارائه می دهد. این جنبه مهم ترین عاملی است که موجب نگرانی شما در آینده خواهد شد. بنابراین مطمئن شوید این بیمه نامه حداکثر امنیت و آرامش را برای خانواده تان در شرایط عدم اطمینان ایجاد نماید  .

در صورت خریداری انواع بیمه های عمر از قبیل (بیمه های زندگی، مانده بدهکار و…) می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید: 

بازپرداخت دیون و وام

شاید همواره نگران وامهایی باشید که برای رفع مشکلات مالی خود دریافت کرده اید، زیرا این وامها برای شما تعهدات طولانی مدتی ایجاد می کنند و نگران این موضوع هستید که در نبود شما این مسئولیت مالی برای خانواده بجای مانده و در نتیجه این اتفاق ناگوار اعضای خانواده را در وضعیت بسیار دشواری قرار دهد. بیمه عمر مانده بدهکار به شما اطمینان می دهد که چنین روزی هرگز نخواهد رسید چرا که در صورت داشتن این بیمه نامه ، شرکت بیمه پارسیان بازپرداخت تعهد وام را جبران خواهد کرد .

برنامه ریزی دوران بازنشستگی

زمانی که بازنشسته می شوید، درآمد ماهیانه تان در مقابل مخارج زندگی رو به کاهش می رود و با توجه به هزینه های هنگفت افراد در دوران بازنشستگی ، دغدغه و نگرانی بیشتری را برای شما به همراه دارد .بیمه های زندگی با رفع این نگرانی ها آسایش شما را طی این دوران تضمین می کند. بنابراین در صورتی که از اکنون برای مستمری بازنشستگی خود برنامه ریزی داشته باشید، در پایان مدت بیمه نامه و زمان بازنشستگی می توانید از سرمایه آن لذت ببرید.

تحقق برنامه ها و رویاها

با سرمایه تشکیل شده در بیمه های زندگی می توانید امیدها، آرزوها و برنامه های آتی خود را محقق سازید. حتی می توانید در پایان بازنشستگی کسب و کار کوچکی را شروع کنید و یا در خرید مسکن سرمایه گذاری نمایید. شما می توانید با انتخاب روش های مختلف سرمایه گذاری و پرداخت حق بیمه از مزایای اندوخته بیمه نامه بهره مند شوید و در راستای دستیابی به اهداف بلند مدت خود گام بردارید.

چرا بیمه عمر خریداری کنیم

کاهش نگرانی شغلی

بیمه های زندگی علاوه بر بهره مندی اعضای خانواده از مزایای متعدد بیمه نامه و نیز تحقق برنامه های شخصی، روش مناسبی برای کاهش نگرانی کارکنان و کارفرما در انواع کسب و کار است. در انواع مختلف بیمه های عمر مثل عمر ساده زمانی، عمر و سرمایه گذاری و … ضمن حمایت از شما طی مدت اشتغال به کار، حتی در نبود شما نیز منافع بیمه نامه به ذینفعان قابل پرداخت است  .

آرامش خیال

اجتناب از وقوع اتفاقات ناگوار و غیر قابل پیش بینی زندگی برای هیچ فردی امکان پذیر نیست. اما در صورت داشتن بیمه های زندگی این آرامش ذهنی را برای خود و اطرافیان ایجاد خواهید کرد. همچنین این بیمه نامه منبع مهمی جهت تامین مالی و پشتوانه ای برای خانواده محسوب می شود. بنابراین با اطمینان خاطر، امنیت و ثبات مالی را برای عزیزانتان حتی در نبود خود فراهم آورید و با استفاده از پوشش های متنوع بیمه ای که در این بیمه نامه ارائه می شود از حداکثر صرفه اقتصادی آن بهره مند شوید.

معافیت های مالیاتی

سرمایه دریافتی یکی از مهمترین دلایلی که اغلب افراد سرمایه گذاری در بیمه های زندگی را ترجیح می دهند انواع معافیت های مالیاتی است که در این بیمه نامه وجود دارد. بر این اساس صرف نظر از سایر مزایای عمده این بیمه نامه، سرمایه دریافتی شما از پرداخت مالیات بر ارث و درآمد و نیز قوانین انحصار وراثت معاف می باشد.

تا آنجا که ممکن است زودتر شروع کنید

هر چه زودتر در بیمه های زندگی سرمایه گذاری کنید، میزان سرمایه بیشتری را در پایان قرارداد دریافت خواهید کرد. از آنجا که هر چه سن شما افزایش می یابد، وضعیت سلامتی شما نیز تغییر می کند، پس همانطور که می دانید در سن کنونی خود ، برای خرید بیمه نامه واجد شرایط مطلوبتری می باشید.

ابزار سرمایه گذاری مطمئن

بیمه زندگی منبع مهمی برای سرمایه گذاری ذخایر و منابع مالی شما محسوب می شود. در واقع همانند یک بانک خصوصی، شما می توانید هر میزان سرمایه دلخواه را در ابتدای هر سال بیمه ای به صندوق خود اضافه کنید همچنین با تنوع روش های سرمایه گذاری در این بیمه نامه و در نظر گرفتن نرخ افزایش سالانه حق بیمه ضمن کاهش اثر منفی تورم، می توانید آینده مالی خود را تضمین کنید. در طول قرارداد نیز امکان دریافت وام با بهترین شرایط جهت رفع نیازهای احتمالی شما امکان پذیر است. بنابراین با توجه به مزایای مطرح شده در تامین سرمایه مناسب جهت اطمینان از آینده مالی خود و خانواده ، ضرورت خرید این بیمه نامه را در اولویت برنامه های مالی خود قرار دهید تا زودتر بتوانید از مزایای منافع آن بهره مند شوید. در واقع با پرداخت حق بیمه در خلال مدت بیمه نامه، موجودی بیشتری به ذخایر اندوخته سرمایه گذاری شما افزوده می شود و در پایان سرمایه تجمیع شده با احتساب سودهای متعلقه بصورت یکجا و یا مستمری قابل برداشت است.

دیدگاهتان را بنویسید