بیمه مسئولیت مدیران و کارکنان

تعریف و انواع بیمه مسئولیت
تعریف و انواع بیمه مسئولیت
مهر ۵, ۱۳۹۸
بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه عمر و سرمایه گذاری
مهر ۵, ۱۳۹۸

بیمه مسئولیت مدیران و کارکنان

خرید بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت مدیران و کارکنان

بیمه مسئولیت مدیران و کارکنان چیست ؟( برای خرید بیمه مسئولیت کلیک کنید )  برخلاف بیمه مسئولیت عمومی بیمه D&O ادعاهای ناشی از صدمات جسمی یا خسارت اموال را تحت پوشش قرار نمیدهد. همانگونه که پیش از این توضیح دادهشد، هریک از انواع این بیمه عمومی و D&O معمولاً آنچه را که دیگری پوشش میدهد, تحت پوشش قرار نخواهد داد. عادلانه است اگر بگوییم که درحالتکلی، بیمه D&O یک پوشش ویژه سوءمدیریت است که برای پرداخت دستمزدهای عمومی مرتبط و هزینه های دادگاهی ناشی از خطرات تحت پوشش طراحی شده است. زمانیکه صدمات جسمی و خسارت اموال تحت پوشش قرار نداشته باشند، تعداد مواردی که علیه مؤسسات غیرانتفاعی اقامه میشوند، بسیار محدود خواهد بود. علاوه براین، ارگانهای غیرانتفاعی معمولاً پیروز شده و مبلغی نیز به دست خواهند آورد. اما هزینههای قانونی در مراحل پیروزی، تصفیه یا دفاع، میتواند بسیار سنگین باشد.

بیمه نامه های معمول

بیمه نامه های معمول D&O خسارتهای ناشی از «عملکرد اشتباه» را تحت پوشش قرار میدهد که به عنوان «هرگونه نقض وظیفه، غفلت، اشتباه، توضیح نادرست، توضیح مبهم و گمراهکننده، قصور یا سایر اعمالی که انجام شده یا به اشتباه اعمال شدهباشد» تعریف میشود ، برای مرور انواع آنچه شامل صدمات جسمی یا خسارت اموال نشده و ممکن است عامل طرح دعوی علیه یک سازمان شود.

بیمه مسئولیت و خرید

برای خرید بیمه مسئولیت در سایت بیمه ۴۸ ( کارگزار رسمی بیمه مرکزی ) به صفحه درخواست و خرید بیمه مسئولیت مراجه و فرم مربوط را تکمیل نمایید بعد از تکمیل فرم کارشناس بیمه با شما تماس خواهد گرفت – و بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه خواهد داد ، و به آسانی میتوانید اقدام به خرید انلاین بیمه مسئولیت نمایید. برای ورود به صفحه خرید بیمه مسئولیت کلیک کنید.

خرید سایر بیمه ها توسط کارگزاری بیمه

برای تهیه و خرید و یا ثبت نام بیمه از به صفحه اصلی سایت مراجعه و با انتخاب و کلیک کردن روی لینک مورد نظر اقدام به درخواست و خرید بیمه مورد نظرتان کنید ، در صورتی که نیاز به مشاوره دارید در صفحه اصلی سایت فرم مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری را تکمیل نمایید بعد از تکمیل فرم کارشناس بیمه با شما تماس خواهد گرف و راهنمای های لازم را به شما ارائه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *