بيمه مسئوليت مدیران و کارکنان

تعریف و انواع بیمه مسئولیت
تعریف و انواع بیمه مسئولیت
سپتامبر 26, 2019
بیمه عمر و سرمایه گذاری
بیمه عمر و سرمایه گذاری
سپتامبر 28, 2019

بيمه مسئوليت مدیران و کارکنان

خرید بیمه مسئولیت

بيمه مسئوليت مدیران و کارکنان

بيمه مسئوليت مدیران و کارکنان چیست ؟( برای خرید بیمه مسئولیت کلیک کنید )  برخلاف بيمه مسئوليت عمومی بيمه D&O ادعاهاي ناشي از صدمات جسمي یا خسارت اموال را تحت پوشش قرار نميدهد. همانگونه که پيش از این توضيح دادهشد، هریک از انواع این بيمه عمومي و D&O معمولاً آنچه را که دیگري پوشش ميدهد, تحت پوشش قرار نخواهد داد. عادلانه است اگر بگویيم که درحالتکلي، بيمه D&O یک پوشش ویژة سوءمدیریت است که براي پرداخت دستمزدهاي عمومي مرتبط و هزینه هاي دادگاهي ناشي از خطرات تحت پوشش طراحي شده است. زمانيکه صدمات جسمي و خسارت اموال تحت پوشش قرار نداشته باشند، تعداد مواردي که عليه مؤسسات غيرانتفاعی اقامه ميشوند، بسيار محدود خواهد بود. علاوه براین، ارگانهاي غيرانتفاعی معمولاً پيروز شده و مبلغي نيز به دست خواهند آورد. اما هزینههاي قانوني در مراحل پيروزي، تصفيه یا دفاع، ميتواند بسيار سنگين باشد.

بيمه نامه های معمول

بيمه نامه هاي معمول D&O خسارتهاي ناشي از «عملكرد اشتباه» را تحت پوشش قرار میدهد که به عنوان «هرگونه نقض وظيفه، غفلت، اشتباه، توضيح نادرست، توضيح مبهم و گمراهکننده، قصور یا سایر اعمالي که انجام شده یا به اشتباه اعمال شدهباشد» تعریف ميشود ، براي مرور انواع آنچه شامل صدمات جسمي یا خسارت اموال نشده و ممكن است عامل طرح دعوي عليه یک سازمان شود.

بیمه مسئولیت و خرید

برای خرید بیمه مسئولیت در سایت بیمه 48 ( کارگزار رسمی بیمه مرکزی ) به صفحه درخواست و خرید بیمه مسئولیت مراجه و فرم مربوط را تکمیل نمایید بعد از تکمیل فرم کارشناس بیمه با شما تماس خواهد گرفت – و بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه خواهد داد ، و به آسانی میتوانید اقدام به خرید انلاین بیمه مسئولیت نمایید. برای ورود به صفحه خرید بیمه مسئولیت کلیک کنید.

خرید سایر بیمه ها توسط کارگزاری بیمه

برای تهیه و خرید و یا ثبت نام بیمه از به صفحه اصلی سایت مراجعه و با انتخاب و کلیک کردن روی لینک مورد نظر اقدام به درخواست و خرید بیمه مورد نظرتان کنید ، در صورتی که نیاز به مشاوره دارید در صفحه اصلی سایت فرم مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری را تکمیل نمایید بعد از تکمیل فرم کارشناس بیمه با شما تماس خواهد گرف و راهنمای های لازم را به شما ارائه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید